Джуринська територіальна громада

Вінницька область, Жмеринський район

КЗСМО "ДМШ"

Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти дитяча музична школа Джуринської сільської ради

Директор: Копиченський Анатолій Франкович

Адреса: Україна, 23545, Вінницька область, с.Джурин, вул.Північна, 6.

е-mail: syper.d-moll@ukr.net

Посилання: https://www.facebook.com/groups/725967578011793


      Дитина! Таке маленьке слово, але який безмежний світ воно відкриває перед нами. Це наші діамантики, які ми старанно виточуємо, прикладаючи всі свої зусилля, щоб вони засіяли як найясніше...
      Музика! Що вона собою являє? Для чого вона потрібна? Чому вона супроводжує людей усіх поколінь упродовж всього їхнього життя? Як пов'язані між собою ці два слова: дитина і музика? Всі діти від природи музичні. Про це необхідно знати і пам'ятати кожному дорослому. Від нього і тільки від нього залежить, яким стане надалі дитина, як він може розпорядитися своїм природнім даром.
      Викладач! Хто він? Яке завдання він має? Яке його покликання?
       “Розум — це не посудина, яку потрібно заповнити, а вогонь, який належить запалити” ... 
Плутарх
   Цей крилатий вислів давньогрецького письменника та філосова досить влучно характеризує діяльність викладачів мистецтва.
      Найголовніше завдання кожного вчителя музичної школи є досягнення такого рівня художньої культури учнів, який надасть їм можливість збагачувати свій духовний світ через самостійне сприймання та розуміння творів мистецтв різн
оманітних епох, напрямів, авторів, що приведе до самовираження, самовдосконалення кожного вихованця як особистості в музичному мистецтві, розвитку його творчих та художніх задатків. 

      І для виконання цього завдання 1 вересня 1971 році була створена Джуринська дитяча музична школа, яку очолив  директор Мариняк Петро Андрійович. Були відкриті такі спеціальності: фортепіано, скрипка, баян, гітара, домра, духові інструменти. Пізніше ще відкрився клас вокалу. За весь період до сьогодення була зміна деректорів. А саме: з березня 1975 року по серпень 1986 року директором школи був Вознюк Олександр Микитович. З 1986 року по сьогоднішній день директором школи є Копиченський Анатолій Франкович.            

           На даний час в школі працює 11 викладачів, 10  штатних і один викладач - сумісник. 5 викладачів закінчили вищі спеціалізовані навчальні заклади та здобули вищу освіту, 6 викладачів працюють з середньою спеціальною освітою.

           В школі працюють дитячі колективи: квартет піаністів, ансамблі гітаристів, баяністів, домристів,  вокальний ансамбль. Весь колектив плекає таланти, розвиває здібності, привчає дітей любити музику, і світ навколо них.

        З моменту відкриття ДМШ контингент школи поступово збільшувався. На сьогоднішній день у школі навчається 105 дітей. Робота викладачів направлена не тільки на індивідуальне виховання дитини, а ще й ансамблеве. Це є квартети піаністів, ансамблі баяністів, домристів, вокалістів. Це дає змогу дітям навчитися умінню грати, співати, творити разом. Спів або гра в ансамблі виробляє впевненість, стабільність. Дає змогу дитині повірити в себе.

        Від часу існування школа піднімалась маленькими кроками та давала про себе знати, що і продовжує робити надалі. Це участь у різноманітних конкурсах, а саме: у шкільних, обласних, всеукраїнських, міжнародних. Це фестивалі, які присвячені творчій діяльності у сфері музики. Діти показують високий рівень своєї виконавської майстерності, та є нагороджені кубками, медалями та грамотами за свою професійність. Завдяки цьому, школа піднялась на гарних рівень.

        З моменту існування школи і по сьогодення, школа випускає талановитих дітей які продовжують навчання у вищих музичних закладах. Більшість випускників, з моменту її існування, продовжили працювати у цій сфері діяльності, а саме - у самій Джуринській музичній школі.
        Музична школа є осередком музичного мистецтва Джуринської громади. Це участь у різноманітних концертах, парадах, фестивалях. Виконавська майстернісьть музичної школи є на високому рівні. Це є заслуга викладачів, які  вкладають у своїх дітей свою душу.

        Музична школа – це духовна освіта дитини, це творення дитячої душі через сприйняття прекрасного...

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора