"Тато, мама, я - спортивна сім'я"

Дата: 09.07.2021 11:29

6 липня 2021 р. в с.Серебрія Могилів-Подільської міської територіальної громади, згідно розробленого Положення Вінницької територіальної організації ВСФТ "Колос", відбулися спортивні змагання "Тато, мама, я - спортивна сім'я", присвячені Українському Дню Родини.

За щоденними клопотами родинам не так вже і часто випадає нагода разом провести час, дружно позмагатися і відчути себе єдиною командою. Тому, основною метою свята була пропаганда як здорового способу життя, так і сімейних цінностей.

Сім'я Гонтаруків представила нашу Джуринську громаду у вищезазначеному святі та показала справжній приклад єднання і взаєморозуміння у естафатах.

Щиро дякуємо Вінницькій територіальні організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос». та всім причетним за організацію та проведення даного заходу. Було отримано масу позитивних вражень та емоцій, а це найголовніша нагорода у будь яких змаганнях!