Веселі старти

Дата: 25.05.2021 09:40

Опорний заклад "Джуринський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" долучився до соціального проєкту Активні парки — локації здорової України” шляхом проведення заходу "Веселі старти". Даний захід спрямований на покращення здоров'я, залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя та виховання колективізму і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки та спортивного азарту.

В      заході взяли участь 2 команди "Сокіл" та "Ластівка". В суддівстві брали участь директор закладу Лисак С.І., начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ярова І.В. та головний спеціаліст Яковишена О.Ю. Організовано присутність медичної сестри. Активну участь у проведенні заходу взяли і вчитель фізичної культури Попов М.М. заступник директора Попова Н.М. та Михайлина Вікторія!

Після проведення заходу, капітанів команд було нагороджено грамотами, а учасники отримали масу позитивних вражень!