Обласний фестиваль «МАЛИНАФЕСТ» с.Чернятин Северинівської територіальної громади

Дата: 19.07.2021 09:46

17.07.2021 року спортсмени Джуринської територіальної громади прийняли участь в спортивних змаганнях на обласному фестивалі "МАЛИНАФЕСТ", який проходив на теренах Северинівської громади, де зайняли призові місця...

Під час офіційної частини фестивалю було нагороджено переможців спортивних змагань.

За результатами змаганням із пляжного волейболу перше місце серед чоловічих комад посіла Барська територіальна громада , друге – Джуринська територіальна громада, третє - Станіславчицька територіальна громада. Переможцями пляжного волейболу стали команди Барської та Джуринської ТГ, які отримали право представляти Жмеринський район на обласних змаганнях.

Цікава, захоплююча, екстремальна гра - футбол на воді привела до перемоги команди:

І місце – Шаргородська ТГ, ІІ місце – ДжуринськаТГ, ІІІ місце - Северинівська ТГ.

За сумою набраних очок у киданні гирі переможцем став Фердінський Євгеній із Северинівської ТГ, другим був Півторак Андрій із Шаргородської ТГ, третім – Лисак Сергій- Джуринська ТГ.

У нелегкій та завзятій боротьбі з перетягування канату перемогу отримала команда Северинівської ТГ, ІІ місце – Шаргородської ТГ, ІІІ місце – Джуринської ТГ .

За результатами набраних очок по всіх спортивних видах змагань було визначено спритні, драйвові, найсильніші, згуртовані команди.

Командні місця розподілилися так: І місце – Северинівська ТГ, ІІ місце – Шаргородська ТГ, ІІІ місце –Джуринська ТГ .

Ми пишаємося нашими переможцями!!!!