Асистенти вчителів та вихователів Джуринської ТГ взяли участь у фахових курсах підвищення кваліфікації

Дата: 07.10.2021 08:22

06.10.2021 року, відбулися фахові курси підвищення кваліфікації для асистентів вчителів закладів загальної освіти, на базі Шаргородської гімназії Шаргородської міської ради. З метою якісної підготовки педагогічних працівників, в умовах реформування галузі освіти. Відповідно Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від04.04.2018 №237 (зі змінами). Педагогічні працівники мали можливість пройти безкоштовне навчання за участю модератора Людмили Молошнюк, методиста відділу «Ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти» комунального закладу вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти», яка презентувала сучасного асистента вчителя в новітньому закладі. Дякуємо, Людмило Василівно, за цінний матеріал, з яким ви поділилися з нами, щоб ми впроваджували у своїх закладах. До заходу долучилися асистенти вчителів Мурафської, Джуринської та Шаргородської територіальних громад в кількості 45 осіб. Курси підвищення кваліфікації відбулися з дотриманням усіх санепідеміологічних вимог.