«Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва»

Дата: 09.11.2021 16:00

Вже стало гарною традицією 9 листопада відзначати чудове свято - «Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва»...????????

09.11.2021 року, на базі КУ "Центр культури та дозвілля" Джуринської сільської ради відбулися святкові урочистості до свята...????????????

Дорогі наші працівники культури! Вітаємо Вас із вашим професійним днем! Бажаємо вам бути творчими, активними та професійними працівниками у своїй сфері! Нехай ваша фантазія буде безмежною, робота приємна, а результат позитивний! Здоров'я, щастя та удачі!!!