День Пам'яті і примирення

Дата: 08.05.2021 12:56

День Пам'яті і примирення, День перемоги для всіх - особливі дні. Подвиг, здійснений нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу.

Напередодні Дня перемоги в ОЗ " Джуринський ЗЗСО І - ІІІ ст. " було проведено фоточелендж до Дня Пам'яті та примирення. Учні заквітчані маками зробили спільне фото та покладання квітів до Братської могили, загиблих воїнів АТО та біля Хреста на Алеї слави.

Протягом тижня було проведено " Уроки звитяги". Учні закладу хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв, що віддали життя за мирне небо, дикламували вірші про війну.

В шкільній бібліотеці проведено виставку " День Перемоги".

В рамках акції " І світлий смуток в серці збережемо..." використано фото повоєнних років з сімейного архіву.