Прийом громадян Вячеславом Соколовим

Дата: 16.11.2022 16:00

Прийом громадян Вячеславом Соколовим в селах Хоменки та Деребчин у Джуринська громада.

В обох селах найгостріші та найболючіші питання пов'язані з війною. Вона всіх торкнулася, нікого не оминула.

Ми нібито далекі від лінії фронту, але й до нас прилітають ворожі ракети. По наших енергооб'єктах б'є агресор, щоб зупинити наші підприємства, щоб позбавити нас таких звичних та непомітних у мирному житті елементів комфорту – світла, тепла, води в оселях…

Утім, побутові незручності люди готові терпіти. Хвилює інше. Звертаються сім'ї військовослужбовців із проханням допомогти знайти їхніх рідних.

❗️ Допомога родинам безвісти зниклих, військовополонених, наших загиблих героїв – пріоритетне питання! Будемо робити для цього все, що тільки можливо. Тому віднедавна саме цим займається моя радниця Юлія Приймак.

Сьогодні від Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб і від Джуринської сільської ради сім'ї військових отримали гуманітарну допомогу – продуктові пакети.

🤝 Допомогти і підтримати одне одного – це по-людськи, це по-українськи.