Обласні змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат в рамках Гімназіади школярів Вінницької області.

Дата: 29.11.2022 16:00

29.11.2022 року в приміщенні ліцею N3 м. Жмеринка відбулись обласні змагання з настільного тенісу серед юнаків  та дівчат в рамках Гімназіади школярів Вінницької області.

Команда Жмеринського району була представлена спортсменамиДжуринської територіальної громади, а саме:

Шмигленко Богдан (учень Покутинського ліцею); Мудренко Олександр, Рекуляк Ніка, Мельничук Дарина (учні Хоменківського ліцею).

В цікавій, напруженій, безкомпромісній боротьбі нашим тенісистам вдалось здобути почесне призове ТРЕТЄ МІСЦЕ🥉!!!

Висловлюємо подяку вчителям фізичної культури Поповичу Богдану Анатолійовичу👏(Хоменківський ліцей) та Кравчуку Івану Андрійовичу👏 (Покутинський ліцей) за підготовку бронзових призерів першості області!!!

Вітаємо з перемогою!!! Так тримати!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!