Привітання Галини Попсуй ( Джуринського сільського голови) з Днем Збройних СилУкраїни

Дата: 06.12.2022 10:00

Шановні воїни!

Дорогі захисники і захисниці!!!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України.

У найважчий для України час ви мужньо і самовіддано стали на шляху агресора, ціною власного життя і здоров'я продовжуєте здобувати свободу для мільйонів українців.

Ви ведете запеклі бої з окупантами на землі, в повітрі і на морі.

Весь український народ вірить у вашу силу і незламність.

Сьогодні ваше свято. Висловлюю щиру вдячність усім військовослужбовцям ЗСУ за сумлінне виконання військового обов’язку, непереможний характер, відвагу. Молимося щоденно за вас.

У цей день ми низько схиляємо голови перед пам'яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. На жаль, з початком повномасштабної війни наша громада втратила 9 мужніх воїнів. Ми завжди пам'ятатимемо їх подвиг...

Вірю в перемогу. Вірю в воїнів ЗСУ. Дякую за щоденну самовіддану працю. Дякую за вашу незламність. Бажаю всім доброго здоров'я, міцного духу, стійкості у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України.

Слава Збройним Силам України!

З повагою, Галина ПОПСУЙ