06 Квітня, 2023 р., 10:16
Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголосило прийом конкурсних пропозицій на здобуття стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2023 рік.
06 Березня, 2023 р., 14:11
Команда проєкту IREX «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» спільно з Академією Української Преси та за підтримки Міністерства освіти і науки України запрошують активних вчителів долучитися до великої медіаграмотної спільноти!
07 Жовтня, 2021 р., 08:22
06.10.2021 року, відбулися фахові курси підвищення кваліфікації для асистентів вчителів закладів загальної освіти, на базі Шаргородської гімназії Шаргородської міської ради. З метою якісної підготовки педагогічних працівників, в умовах реформування галузі освіти. Відповідно Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від04.04.2018 №237 (зі змінами). Педагогічні працівники мали можливість пройти безкоштовне навчання за участю модератора Людмили Молошнюк, методиста відділу «Ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти» комунального закладу вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти», яка презентувала сучасного асистента вчителя в новітньому закладі. Дякуємо, Людмило Василівно, за цінний матеріал, з яким ви поділилися з нами, щоб ми впроваджували у своїх закладах. До заходу долучилися асистенти вчителів Мурафської, Джуринської та Шаргородської територіальних громад в кількості 45 осіб. Курси підвищення кваліфікації відбулися з дотриманням усіх санепідеміологічних вимог.
29 Липня, 2021 р., 09:32
Запровадження диференційованого підходу до забезпечення підтримки дітей з особливими освітніми потребами (ООП), затвердження нової форми індивідуальної програми розвитку та визначення рівнів підтримки в освітньому процесі дітей під час інклюзивного навчання. Ці зміни внесено до постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження Порядку організації діяльності інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти» сьогодні, 28 липня 2021 року.
15 Липня, 2021 р., 09:37
Про планування роботи закладу дошкільної освіти на рік ( лист Міністерства освіти і науки від 07.07.2021 р.) https://rada.info/upload/users_files/04325489/968d9f72837ca3f6b1376736dfb85384.pdf