28 Лютого, 2023 р., 13:55
Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку — відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку.
20 Лютого, 2023 р., 14:28
ДСНС спільно з Фондом Східна Європа запустили онлайн-курс про мінну безпеку «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!». Ведучим курсу став лідер українського музичного гурту ТНМК, а нині військовий добровольчого батальйону «Реванш» Олег Фагот Михайлюта.
02 Лютого, 2023 р., 10:47
В зимовий час особливу занепокоєність викликає загибель людей на льоду. Найчастіше це настає через необачність, знехтування елементарних правил безпеки під час перебування на льоду.  Найбільш небезпечна крига – перша та остання: вона ще (або вже) не міцна. Щоб ні з ким не трапилося лиха, перебуваючи зимової пори на замерзлих водоймах: чи то рибалячи, чи то активно відпочиваючи, – потрібно пам’ятати правила поводження на льоду.
24 Грудня, 2022 р., 09:13
Якщо ви почули звуки сирен, переривчасті гудки підприємств або звуки гучномовця,