26 Квітня, 2021 р., 11:50
35 -рік відділяє нас від Чорнобильської катастрофи, а той чорний день трагедії продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. Цей день не минув безслідно, він буде завжди об'єднувати всіх одним спогадом, одним сумом, однією надією. 26 квітня в ОЗ "Джуринський ЗЗСО І - ІІІ ст." було проведено День пам'яті "35 - ті роковини Чорнобильської катастрофи". Організовано тематичну виставку, присвячену Чорнобильській трагедії. З учнями проведено годину роздумів "Найбільша екологічна катастрофа сучасності"; переглянули документальний фільм "Розщеплені на атоми"; виготовлення з учнями оригамі "Біла троянда" (Квітка-Відродження). 26 квітня - день національної жалоби. Про те, що сталось, не можна забувати. Лише пам'ять і вдячність тих, хто живе на обпаленій радіацією землі, може бути хоч якоюсь винагородою тим , хто поклав на цей "атомний вівтар" своє здоров'я та життя.
26 Квітня, 2021 р., 11:43
35 Чорнобиль – це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків — пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які відправились на зустріч невідомій небезпеці, виявивши жертовність та високий патріотизм зупиняючи ядерну катастрофу. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації... У цей день вшануймо ліквідаторів, за їх сміливість та відвагу! Передаємо найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію і схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом... Подвиг цих людей навічно залишиться у пам’яті українського народу! Пам’ятаймо про це! Чорнобильська трагедія не повинна повторитись!!!