Джуринська територіальна громада

Вінницька область, Жмеринський район

Новини та оголошення

 
05 Грудня, 2022 р., 13:26
В цей тяжкий і нелегкий час для всіх українців, в умовах військового стану, багато сімей вже постраждало від рук ворога. В зв'язку з цим ми хочемо потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання. Давайте об єднаймося! Нехай кожен зробить свій вклад для побудови гідного майбутнього України.    Запрошуємо студентів та абітурієнтів Джуринської громади взяти участь у соціальній програмі Scholarship.  Адже майбутнє нашої країни не тільки в руках наших відважних військових, а й у ваших!  Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.  Наразі відкрито 3 номінації: 
12 Жовтня, 2022 р., 16:01
https://rada.info/upload/users_files/04325489/e7cd1eabc369e9ddef7ba622ce006609.pdf
18 Лютого, 2022 р., 15:03
18 лютого, на території Джуринської громади пройшла акція зі вшанування Героїв Небесної Сотні «Ангели пам’яті»... Символічна традиція поминати загиблих за Україну паперовими білими ангелами була започаткована у 2014 році. Щороку українці у всьому світі створюють тисячі витинанок із білого паперу, які символізують загиблих за Україну і «нашу спільну болючу пам’ять та віру в перемогу світла над темрявою». Паперових ангелів розвішали на деревах працівники Джуринської сільської ради на чолі з Галина Попсуй, працівники КУ "Центр культури та дозвілля" та КУ "Публічна бібліотека" разом з вчителями та дітками ОЗ "Джуринський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"...
16 Листопада, 2021 р., 11:24
16 листопада ОЗ "Джуринський ЗЗСО І - ІІІ ст." зустрічав делегацію з Франції, з провінції Британь. До її складу увійшли вчителі англійської та інформатики, які презентували свій навчальний заклад - коледж-ліцей "Likes". Учні нашого закладу спілкувалися з французами та виконували вітальні музичні композиції гостям. Метою зустрічі є встановлення зв'язків із французьким закладом та можливий фізичний обмін школярів. Учні Джуринського закладу були задоволені, адже мали можливість використати іноземну мову у спілкуванні з Gwenaelle та Philipe. І це служить мотивацією для подальшого вивчення англійської та французької мови...
04 Листопада, 2021 р., 11:20
 4 листопада, на території Сапіжанського ЗЗСО, спільними зусиллями Вячеслав Соколовий - голова Вінницької обласної Ради, Галина Попсуй - голова Джуринської ТГ та завідувача ОЗ "Сапіжанський ЗЗСО І-ІІ ступенів" Сергій Боднарчук, було встановлено пам'ятний знак, який засвідчує, що у Сапіжанському ЗЗСО І-ІІ ступенів з ініціативи родини Соколових та Джуринської організації «Української Стратегії Гройсмана» висаджено яблуневий сад в пам'ять про синів Джуринської громади – воїнів АТО/ООС, які не повернулись додому: Бердакова Валерія Олексійовича і Дмитренка Павла Петровича.
08 Травня, 2021 р., 12:56
День Пам'яті і примирення, День перемоги для всіх - особливі дні. Подвиг, здійснений нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу. Напередодні Дня перемоги в ОЗ " Джуринський ЗЗСО І - ІІІ ст. " було проведено фоточелендж до Дня Пам'яті та примирення. Учні заквітчані маками зробили спільне фото та покладання квітів до Братської могили, загиблих воїнів АТО та біля Хреста на Алеї слави. Протягом тижня було проведено " Уроки звитяги". Учні закладу хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв, що віддали життя за мирне небо, дикламували вірші про війну. В шкільній бібліотеці проведено виставку " День Перемоги". В рамках акції " І світлий смуток в серці збережемо..." використано фото повоєнних років з сімейного архіву.
23 Квітня, 2021 р., 11:27
Ліс – це душа всієї планети, живий скарб нашої землі.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора