ОГОЛОШЕННЯ про початок формування проекту Стратегії розвитку

На виконання розпорядження сільського голови від 23.09.2021 р. №31, за результатами першого засідання робочої групи з питань розробки проекту Стратегії розвитку Джуринської  територіальної громади  до 2030  року, яке відбулося 24 вересня 2021 року сільська рада розпочала формування проекту Стратегії розвитку Джуринської  територіальної громади  до 2030  року.

Розпорядженням сільського голови  від 23.09.2021 р. № 31 утворено робочу групу. Робоча група має провести соціально-економічний аналіз громади та аналіз розвитку територіального простору, а також розробити SWOT-матрицю, провести аналіз порівняльних переваг, викликів та ризиків та сформулювати стратегічне бачення, стратегічні напрямки та цілі Стратегії.

Запрошуємо до активної і фахової роботи всіх бажаючих, хто має досвід у питаннях стратегічного планування та власне бачення соціально-економічного розвитку Джуринської територіальної громади.

Пропозиції до проекту Стратегії від бюджетних установ, організацій та підприємств  приймаються  за встановленою формою, додаток 1 на електронну адресу: [email protected] .

Анкета (Опитувальний лист) для мешканців Джуринської територіальної громади приймається за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1RGPEm1UrndIf_Ly9DLXz3UEYYf4YWrlXnLbrKC7x11U/edit та за встановленою формою, додаток 2, онлайн на електронну адресу: [email protected] , або  у паперовому вигляді вул.Заводська,2,  приміщення сільської ради.

Анкета (Опитувальний лист) для представників бізнесу Джуринської територіальної громади приймається  за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1dzOK7mm24CrAzu9-nrVACUEGI0AOkSO9NKXCUL1fpuc/viewform?edit_requested=trueза встановленою формою, додаток 3, онлайн на електронну адресу: [email protected] , або  у паперовому вигляді вул.Заводська,2,  приміщення сільської ради.

Додаток 1, додаток 2 та додаток 3 можна завантажити за посиланням:

Заздалегідь дякуємо за посвячений Вами для всієї громади час!