Джуринська територіальна громада

Вінницька область, Жмеринський район

ПРОТОКОЛ № 1 Засідання робочої групи з підготовки проєкту стратегії розвитку Джуринської територіальної громади до 2030 року

 

24 вересня в кабінеті голови Джуринської сільської ради  відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Джуринської територіальної громади до 2030 року.

У засіданні взяли участь депутати сільської ради, працівники виконавчого комітету, приватні підприємці, громадські активісти, а також  представники території сіл, що входять до складу громади.

Допомагати в розробці цього документу буде експерт Вінницької обласної ради  Якименко Марія Володимирівна.

Розпочав засідання Джуринський сільський голова Галина Попсуй, яка зазначила, що одним із актуальних питань, які підлягають вирішенню є розробка Стратегії розвитку Джуринської територіальної громади. Адже Стратегія громади – це основний документ з розвитку та зростання територій. Цей документ є ключовим у роботі із наповнення бюджету та залучення інвесторів, адже стратегія передбачає чіткі правила для бізнесу та зацікавленість громади у нових підприємствах. Крім того, стратегічне планування включає в себе аналіз всіх наявних в громаді ресурсів та формує алгоритми їх використання та розвитку.

Таке довгострокове планування визначить, звідки взяти ресурси для досягнення цілей і як їх розподілити. Основна перевага громади, яка має стратегію розвитку, вона знає, чого хоче досягнути, що для цього треба зробити, коли і якими силами.

Під час засідання присутні мали змогу ставити запитання та висловити власну думку.

В ході роботи було обговорено суть планування та функції робочої групи. Також  визначено наступні завдання: проведення опитування громадської думки мешканців та підприємців Джуринської територіальної громади та збір даних для соціально-економічного аналізу. 

 

ПРОТОКОЛ № 1 Засідання робочої групи з підготовки проєкту стратегії розвитку Джуринської територіальної громади до 2030 року

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора