Джуринська територіальна громада

Вінницька область, Жмеринський район

Рішення про затвердження Стратегії розвитку Джуринської територіальної громади до 2030 року.

У К Р А Ї Н А

ДЖУРИНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЖМЕРИНСЬКОГО РАЙОНУ    ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

16 грудня 2021 року             Рішення №520                           14 сесія  8 скликання

с.Джурин

Про затвердження Стратегії розвитку

Джуринської територіальної громади

до 2030 року.

 

          Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програми економічного і соціального розвитку України», Закону України «Про засади державної регіональної політики», постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року №932 «Про затвердження Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів», з метою забезпечення сталого економічного та соціального розвитку громади, враховуючи висновки постійних комісій сільської ради, сільська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Стратегію розвитку Джуринської територіальної громади до 2030 року, що додається.
  2. Виконавчим органам Джуринської сільської ради, підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності, громадським організаціям громади врахувати основні положення Стратегії розвитку Джуринської територіальної громади до 2030 року про обробці бюджету сільської ради та щорічних програм.
  3. Оприлюднити Стратегію розвитку Джуринської територіальної громади до 2030 року на офіційному веб – сайті Джуринської територіальної громади.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова Бровченко С.І.).

 

 

          Джуринський сільський голова                                  Галина ПОПСУЙ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора