Спортивні заходи

14 Жовтня, 2023 р., 10:00
14 жовтня 2023 року в ліцеї N6 м.Жмеринка відбулось урочисте відкриття ІІІ Гімназіади школярів Жмеринського району, де згідно Положення було проведено фінальні змагання з настільного тенісу, шахів та стрільби з пневматичної зброї серед учнів закладів загальної середньої освіти Жмеринського району. Участь прийняли команди юнаків да дівчат з восьми територіальних громад Жмеринщини. Ось результати наших спортсменів:    шахи - 5 загальнокомандне місце  (Француз Валерія, Мазурик Валерія, Паламаренко Олександр, Олійник Андрій);    стрільба пневматична - 8 загальнокомандне місце (Горохолінська Яна, Француз Марія, Боднар Іван, Карабан Назар);    настільний теніс - ПЕРШЕ загальнокомандне місце (Мельничук Дарина, Рекуляк Ніка, Вергелес Богдан, Шмигленко Богдан). Дякуємо шахістам і стрільцям за волю до перемоги, а наших тенісистів вітаємо з підтвердженням найсильніших (3 рік поспіль) і бажаємо їм удачі в Обласних змаганнях!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!
05 Жовтня, 2023 р., 10:15
05 жовтня 2023 року в приміщенні спортивної зали Джуринського ліцею відбулись змагання з настільного тенісу та шахів серед учнів закладів загальної середньої освіти Джуринської ТГ в рамках Гімназіади школярів громади. Участь прийняли команди юнаків та дівчат Джуринського, Деребчинського, Зведенівського, Хоменківського, Покутинського ліцеїв. Результати змагань: Шахи(дівчата) 1 місце - Француз Валерія (Джуринський ліцей); 2 місце - Мазурик Валерія (Хоменківський ліцей); 3 місце - Мазагері-Січані Данієла (Покутинський ліцей). Шахи(юнаки) 1 місце - Пяста Діма (Деребчинський ліцей); 2 місце - Олійник Андрій (Покутинський ліцей); 3 місце - Перинський Роман (Джуринський ліцей). Настільний теніс (дівчата): 1 місце - Мельничук Дарина (Хоменківський ліцей); 2 місце - Рекуляк Ніка (Хоменківський ліцей); 3 місце - Димчук-Коновальчук Яна (Покутинський ліцей). Настільний теніс (юнаки): 1 місце - Вергелес Богдан (Покутинський ліцей); 2 місце - Шмигленко Богдан (Покутинський ліцей); 3 місце - Чорний Артем (Хоменківський ліцей). Вітаємо переможців та призерів і бажаємо подальших успіхів!!! СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА НАЦІЇ! СЛАВА ЗСУ!
16 Вересня, 2023 р., 11:02
16 вересня 2023 року в м.Тульчин відбулись Обласні спортивні змагання "Найкраща спортивна громада Вінниччини 2023 року", участь в яких приймали 19 територіальних громад. Спортсмени Джуринської територіальної громади прийняли участь в даних змаганнях і показали досить пристойні результати: ✔️Вікторія Бровченко зайняла 7 місце в змаганнях з шашок; ✔️Леонтій Загурний - 5 місце з шахів; ✔️Олеся Шмигленко - 4 місце з настільного тенісу; ✔️Олексій Кутнік - 4 місце з настільного тенісу; ✔️Сергій Лисак - ІІІ місце з дартсу; ✔️Тетяна Марцінко - ІІ місце з дартсу. Вітаємо нашу команду з вдалим виступом і бажаємо успіхів і перемог в подальших змаганнях!!! СЛАВА  УКРАЇНІ!!! СЛАВА ЗСУ!!!
29 Листопада, 2022 р., 16:00
29.11.2022 року в приміщенні ліцею N3 м. Жмеринка відбулись обласні змагання з настільного тенісу серед юнаків  та дівчат в рамках Гімназіади школярів Вінницької області.
27 Жовтня, 2022 р., 15:18
27 жовтня 2022 року на базі Северинівського ліцею відбулись перші змагання Гімназіади Жмеринського району з шахів, настільного тенісу та пневматичної стрільби.
10 Вересня, 2022 р., 16:30
 В Северинівській громаді, а саме в с. Чернятин відбулись І спортивні ігри серед громад Жмеринського району в підтримку ЗСУ. Команда Джуринської громади прийняла активну участь в змаганнях і показала такі результати:
21 Травня, 2022 р., 16:38
21.05.2022 року на волейбольному спортивному майданчику Северинівської територіальної громади відбувся благодійний турнір з волейболу серед чоловічих команд "З Україною в серці, з вірою в ЗСУ".
23 Лютого, 2022 р., 16:02
23 лютого 2022 року в приміщенні спортивної зали Шаргородської районної гімназії відбулись зональні змагання з волейболу серед дівчат 2005 р.н. і молодші в рамках Гімназіади школярів Жмеринського району.