24 Березня, 2023 р., 09:00
Щоранку о 9-й годині на всій території нашої держави загальнонаціональна хвилина мовчання.
23 Березня, 2023 р., 14:05
КТ і МРТ – передбачені в низці пакетів Програми медичних гарантій. У тому числі МРТ й КТ з внутрішньовенним контрастуванням.
22 Березня, 2023 р., 15:59
В умовах повномасштабної війни, коли всі сили і кошти держави спрямовані на наближення перемоги, незадекларована праця і неформальна економіка наносять невиправної шкоди обороноздатності країни.  Поки одні воюють на фронті, дехто з роботодавців намагається  збільшити свої прибутки.
22 Березня, 2023 р., 09:28
21 березня відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Засідання провів голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Участь у засіданні взяли начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голови районних рад, сільські, селищні, міські голови, голови постійних комісій обласної Ради.
20 Березня, 2023 р., 09:49
У Міністерстві охорони здоров'я України наголошують, що правильно укомплектована аптечка – це питання особистої безпеки та ваших близьких.
20 Березня, 2023 р., 09:00
17 Березня, 2023 р., 14:47
Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголосило прийом конкурсних пропозицій на здобуття стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2023 рік.
17 Березня, 2023 р., 10:47
Підставою для скасування дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та внесення відомостей про це в Єдину інформаційну базу даних про внутрішньо переміщених осіб є обставини, за яких внутрішньо переміщена особа: