13 Березня, 2023 р., 12:20
Перший рік життя дитини — суцільні запитання для мам і тат. Утім, як і другий, і наступні.  На порталі «Дія.Безбар‘єрність» у розділі «Батькам» є (https://bf.diia.gov.ua/categories/batkivstvo) усе, що потрібно молодим батькам: від запису в дитсадок до психологічної підтримки після народження дитини.
13 Березня, 2023 р., 10:44
Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголосив 16-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2022». Девіз цьогорічного конкурсу – «Благодійність на захисті України». Всі ми вже 382 дні повномасштабної війни робимо все можливе для нашої Перемоги, незламності, допомоги тим, хто її найбільше потребує у цей час.
13 Березня, 2023 р., 09:00
Щоранку о 9-й годині на всій території нашої держави загальнонаціональна хвилина мовчання.
10 Березня, 2023 р., 09:48
Сьогодні програма «Доступні ліки» охоплює 405 препаратів, 72 препарати інсуліну та 9 комбінованих лікарських засобів.
10 Березня, 2023 р., 09:00
09 Березня, 2023 р., 14:49
У всі часи пісня була потужною зброєю у боротьбі з ворогом. Сьогодні під час війни патріотичні пісні набули особливої популярності не тільки в Україні, а й усьому світі. Саме на фронті зароджуються нові твори, в яких розкривається душа, прагнення перемоги, здійснення мрії, моральна та духовна краса наших захисників.
09 Березня, 2023 р., 11:32
Сьогодні, 9 березня, минає 209-а річниця від дня народження видатного народного поета, генія слова, художника, політичного і громадського діяча, борця за ідеали справедливості й добра, кращу долю України та українського народу — Тараса Григоровича Шевченка. Його ім’я давно стало символом нашої нації та її боротьби за свободу. Його слова й нині будять у нас нові думки, потрясають наші душі та зворушують наші серця. Поява цього національного титана є винятковим явищем не лише в історії України, а й усього світу в цілому.