04 Травня, 2023 р., 11:16
Інформуємо Вас, що Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування спільно з Харківським національним університетом внутрішніх справ відкрили відділення Юридичної клініки. Науково-педагогічні працівники та курсанти університету надаватимуть безоплатну правову допомогу громадянам з питань захисту їх прав і свобод у різних галузях права: цивільному, трудовому, адміністративному, господарському тощо.
01 Травня, 2023 р., 09:13
8 квітня на сесії обласної Ради депутати ухвалили рішення «Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій на території Вінницької області». Воно стосується діяльності на території Вінниччини УПЦ у єдності з московським патріархатом.
25 Квітня, 2023 р., 09:00
Щоранку о 9-й годині на всій території нашої держави загальнонаціональна хвилина мовчання.
24 Квітня, 2023 р., 09:00
21 Квітня, 2023 р., 09:00
20 Квітня, 2023 р., 09:00
19 Квітня, 2023 р., 12:24
19 квітня о 10:00 год в приміщенні Джуринської сільської ради відбулись громадські обговорення з питань спроможної мережі закладів охорони здоров'я відповідно до Постанови КМУ від 28.02.2023 р. №174 "Деякі питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров'я.  На обговорення завітали жителі громади, працівники Джуринської сільської ради, сімейні лікарі КНП "Шаргородський центр первинної медико-санітарної доопомоги" Шаргородської міської ради та головний лікар КНП "Шаргородська міська лікарня" - Чорний Віталій Васильович.  Віталій Васильович детально розповів про критерії, яким повинні відповідати заклади охорони здоров'я, про обладнання та перелік послуг, які надаються КНП "Шаргородська міська лікарня".