03 Серпня, 2023 р., 15:21
03 Серпня, 2023 р., 10:24
Форма роботи на засадах рекрутингу неодноразово доводила свою ефективність. Тому зараз, коли в умовах війни роботодавці відновлюють та перебудовують свій бізнес, - послуги рекрутингу актуальні як ніколи.
31 Липня, 2023 р., 08:35
Звичайно ж, до школи ніяк без портфеля або ранця - тут вже кому що подобається. Спинка ранцю повинна бути твердою, в ідеалі - ортопедичною. Її ширина не має перевищувати ширину плечей дитини. Лямки повинні бути широкими, щоб не врізатися в плечі. Всередині повинно бути декілька відділень. Основне - для книг та зошитів, меншого розміру - для ручок, олівців, фломастерів тощо. Матеріал, який використовується для виготовлення верху портфелів, рюкзаків, ранців, повинен бути легким, міцним, з водовідштовхувальним просоченням або покриттям, морозостійкий, зручний для чищення, яскравого кольору, мати деталі та фурнітуру зі світловідбивними елементами для безпеки дитини, особливо зимової пори, коли рано сутеніє. Портфелі або рюкзаки можуть бути виготовленими без підкладки або з нею. В останньому випадку підкладка повинна бути з матеріалу, який легко миється. Рекомендована вага портфеля, ранця - 500-700г.
24 Липня, 2023 р., 10:50
Сьогодні, 24 липня 2023 року у Вінницькій службі зайнятості стартує інформаційна кампанія приурочена до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначають 30 липня.
21 Червня, 2023 р., 13:04
20 червня Вячеслав Соколовий провів розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Участь у засіданні взяли заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Здітовецький, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський, перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон, заступники голови обласної Ради Дмитро Чаленко, Ігор Івасюк та Анатолій Ткач, голови районних рад, сільські, селищні й міські голови, голови постійних комісій обласної Ради та керівники політичних фракцій обласної Ради.
14 Червня, 2023 р., 09:14
Масовий мор риби почався на Дніпропетровщині внаслідок терористичного знищення росіянами Каховської ГЕС. Десятки тисяч риб залишилися на обмілілих водоймах. Така ж ситуація найближчими днями може розвинутися в інших постраждалих регіонах країни.
05 Червня, 2023 р., 16:09
З початку повномасштабного вторгнення щоденні новини розривали серце на шматки...
02 Червня, 2023 р., 15:23